4.6. - LETNÍ BOUŘE

Datum: 4. 6. 2016

Čas: 8.30 – 16.30

Místo srazu: Vlkava, Střední Čechy,  50°16'59.096"N, 14°58'53.402"E

Vstup: 150 Kč

Pyro: ZAKÁZÁNO

Facebook: https://www.facebook.com/events/1664476370501829/

MAPA HERNÍ PLOCHY V PLNÉ KVALITĚ ZDE

Scénář:

Eskalace konfliktu na jihu Iráku nabírá na obrátkach. Podél hranic států se začaly pohybovat jak irácké vládní jednotky, tak předsunuté jednotky Spojenců. Do již napjaté situace se zamíchala ještě strana třetí - prodejcí zbraní, kteří by rádi vytěžili z eskalace konfliktu co nejvíce. Mají bombu, umožňující vyhodit do povětří celou oblast Spojenců a zabránit jim rozvinout se při útoku. Bomba je pripravena k odpálení, nicméně její aktivační i deaktivační kódy byly ve vrtulníku, který se zřítil nad nedalekou oblastí. Vypadnuvší spisy s částmí kódu se vysypaly a rozptýlily po nevelkém území. Do pohybu se okamžitě daly jak irácké, tak spojenecké průzkumné a speciální jednotky, které se snaží části kódu získat. Podaří se spojencům bombu včas zneškodnit a nebo irácká armáda získá bombu pro sebe, odpálí jí a získá tak vítězství hned v prvních dnech nadcházející války? 

PODROBNÝ SCÉNÁŘ KE STAŽENÍ ZDE

PODROBNÁ MAPA SE SEKTORY KE STAŽENÍ ZDE

 

Harmonogram:

8:30 VŠECHNY JEDNOTKY NA PARKOVIŠTI

8.55: Rychlý briefing u registrace

9.30: Přesun do prostoru

10:00: Začátek hry. Obě hlavní strany mají za úkol nalézt co nejvíc z vypadnuvších dokumentů, rozptýlených po herní ploše. Dohodnout se s obchodníky se zbraněmi a postupně od nich odkoupit potřebné části lokace rakety. Následně vyhledat bombu a odnést jí do své základny. Dále aktivně napadat základnu protivníka a v neposlední řadě napadat varny drog domorodců a získávat tak drogy.

16:30: V případě, že se ani jednomu teamu nepovede bombu získat a odpálit jí, o vítězství strany rozhodne množství získaných částí zprávy, které dokázali donést k sobě do báze (na refresh).

Ostatní:

    Hráči jsou rozděleni do dvou teamů a jedné menší skupiny. Americké maskovací vzory a německé se automaticky řadí na své strany. Všichni ostatní budou rozděleni tak, aby došlo k vyvážení scénáře. Z hráčů bude vybráno nemnoho jednotek (dobrovolníci), kteří budou představovat obchodníky se zbraněmi.

Každý hráč bude označen barevnou izolepou na rukáv pro rozlišení protistran.

 

MAXIMÁLNÍ KAPACITA JE 200 ÚČASTNÍKŮ!

V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO ZÁJMU ÚČASTNIT SE ZAŠLETE REGISTRAČNÍ MAIL NA: AIRSOFTBATTLES@CENTRUM.CZ MAIL MUSÍ OBSAHOVAT JMÉNO JEDNOTKY, POČET ČLENŮ, KTEŘÍ SE AKCE ZŮČASTNÍ, KOLIKA Z NICH JE POD 18 LET, JMÉNO VELITELE A TELEFONICKÝ KONTAKT NA NĚJ.

POTVRZENÝ EMAIL SE POVAŽUJE ZA ÚSPĚŠNOU REGISTRACI NA  AKCI!!!

 

ÚČASTNÍCI POD 18 LET POUZE S PÍSEMNÝM SOUHLASEM RODIČŮ (vzor naleznete na hlavní stránce v pravé části)!