25.10. - Kolumbie

KAPACITA AKCE NAPLNENA, S VCAS PRIHLASENYMI JEDNOTKAMI SE TESIM V SOBOTU RANO NA MISTE!

Datum: 25.10. 2014

Čas: 8.30 – 16.30

Místo srazu:  "Mýtko" u Milovic  50°15'6.492"N, 14°53'15.068"E

Vstup: 150 Kč

MAPA CELÉ HRACÍ PLOCHY ZDE

V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO ZÁJMU ÚČASTNIT SE ZAŠLETE REGISTRAČNÍ MAIL NA AIRSOFTBATTLES@CENTRUM.CZ

 

MAIL MUSÍ OBSAHOVAT JMÉNO JEDNOTKY, POČET ČLENŮ, KTEŘÍ SE AKCE ZÚČASTNÍ, KOLIKA Z NICH JE POD 18 LET, JMÉNO VELITELE A TELEFONICKÝ KONTAKT NA NĚJ. POTVRZENÝ EMAIL SE POVAŽUJE ZA ÚSPĚŠNOU REGISTRACI NA  AKCI!!!

Scénář:

Dva znepřátelené kokainové gangy, obhospodařující nemalou část území Kolumbie se vzájemně pozorovaly několik let. Jeden pokukoval po pralesních výrobnách bílého prášku druhého. Zisky, jdoucí do kas šéfů obou znepřátelených gangů by se zase hodily zkorumpované polovojenské policíí. Situace vyeskalovala a mezi gangy pro malichernost propukla již dlouho připravovaná válka, ze které se i policie snaží vytěžit maximum pro sebe. Jak situace dopadne?

 

Maskáč:

Gang Chevarez: Jakékoliv (i moderní, pouště,,,) německé maskovací vzory
Gang Santa Maria: Jakékoliv (i moderní, pouště...) americké maskovací vzory

OSTATNI MASKOVACÍ VZORY (95ky, jehličí, Britové, Francouzi...)  BUDOU ROZDĚLENY PO JEDNOTKÁCH NA OBĚ STRANY A OBĚ STRANY SE BUDOU ROZLIŠOVAT BAREVNÝMI PÁSKAMI NA RUKÁVECH

POLICIE BUDE SESTAVENA Z ČLENŮ AS PRAHA

 

Harmonogram:

8.55: Rychlý briefing u registrace

9.00: Přesun do prostoru. Oba gangy vysílají malé zadržovací jednotky a buduji obranná opevnění v týlních pozicích.

9:30: Začátek hry. Oba gangy mají za úkol obsadit co nejvic varen (opěrných bodů). Každý opěrný bod je označen barevnou vlakou. Modrá barva patří gangu Santa Maria, Chevarez má červenou. Pokud jedna strana obsadí opěrný bod, vyvěsí vlajku, která jí přináleží a druhou nechá na místě pro případ opětovného obsazení nepřítelem.

13.00: Konec první fáze. Každá vyvěšená vlajka má hodnotu jednoho vítězného bodu. Strana mající většinu vyhrává dopolední část.

13:30: Začíná druhá fáze, obě odpočaté strany se na sebe vrhají s novou enegrií a vervou.

16:30: Konec druhé fáze. Každá vyvěšená vlajka má hodnotu jednoho vítězného bodu. Strana mající většinu vyhrává odpolední část.

Ostatní:

    Hráči jsou rozděleni do dvou teamů. Americké maskovací vzory a německé se automaticky řadí na své strany. Všichni ostatní budou rozděleni tak, aby došlo k vyvážení scénáře.

Každý hráč bude označen barevnou izolepou na rukáv pro rozlišení protistran.

 

MAXIMÁLNÍ KAPACITA JE 200 ÚČASTNÍKŮ!

 

V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO ZÁJMU ÚČASTNIT SE ZAŠLETE REGISTRAČNÍ MAIL NA: AIRSOFTBATTLES@CENTRUM.CZ MAIL MUSÍ OBSAHOVAT JMÉNO JEDNOTKY, POČET ČLENŮ, KTEŘÍ SE AKCE ZŮČASTNÍ, KOLIKA Z NICH JE POD 18 LET, JMÉNO VELITELE A TELEFONICKÝ KONTAKT NA NĚJ.

POTVRZENÝ EMAIL SE POVAŽUJE ZA ÚSPĚŠNOU REGISTRACI NA  AKCI!!!

 

ÚČASTNÍCI POD 18 LET POUZE S PÍSEMNÝM SOUHLASEM RODIČŮ (vzor naleznete na hlavní stránce v pravé části)!