AKCE JE ZRUSENA!!!!

 

 

Čas

Místo srazu:

Vstup:

Pyro:

Facebook: https://www.facebook.com/events/657938890981309

 

 

Scénář:

Dva znepřátelené kokainové gangy, obhospodařující nemalou část území se vzájemně pozorovaly několik let. Jeden pokukoval po pralesních výrobnách bílého prášku druhého. Situace vyeskalovala a mezi gangy pro malichernost propukla již dlouho připravovaná válka. Každý gang se snaží urvat pro sebe co nejvíce zisku a využít varny drog co nejvíce protivník dovolí. Oba gangy sdílí i pohled na situaci, jak zníčit neepřítele. V oblasti se objevil prodejce zbraní, který za nemalou částku nabízí řízenou střelu s hlavicí, která je schopná vypařít dlouho nenáviděného nepřítele jednou provždy. Získat dostatek financí výrobou a prodejem drog a následné odpálení rakety na protivníka není lehký úkol ani pro jednu stranu a jistě si vyžádá mnoho obětí...

Harmonogram:

8.55: Rychlý briefing u registrace

9.30: Přesun do prostoru.

10:00: Začátek hry. Oba gangy mají za úkol obsadit co nejvic varen (opěrných bodů). Každý opěrný bod je označen barevnou vlakou. Každá varna je strážená malou skupinkou domorodců, které gangy nejdříve musí premoct. Po dobytí varny musí sgang svou pozici musí nahlásit velitelstvi a připravit dávku drogy. Tu následně musí transportovat k obchodníkovi, který jí vymění za peněžní obnos v závoslosti na množství předané drogy. Za finance mohou koupit dvě věci. Část informace, kdy a kde se bude nacházet druhý obchodník s raketou a nebo podporu helikoptery. Vrtulník umožní malé skupině bojovníků zaútočit z nečekané strany. Domorodci se po celou dobu trvání hry snaží získat své varny zpět.

16:30: Pokud se ani jednomu teamu nepovede odpálit raketu do tohoto času, pak nastává konec akce. V takovém případě o vítězství strany rozhodne množství drog, které dokázali donést a prodat u obchodníka.

Ostatní:

    Hráči jsou rozděleni do dvou teamů a jedné neutrální skupiny. Americké maskovací vzory a německé se automaticky řadí na své strany. Všichni ostatní budou rozděleni tak, aby došlo k vyvážení scénáře. Z hráčů bude vybráno nemnoho jednotek (dobrovolníci), kteří budou představovat domorodce.

Každý hráč bude označen barevnou izolepou na rukáv pro rozlišení protistran.

MAXIMÁLNÍ KAPACITA JE 200 ÚČASTNÍKŮ!

V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO ZÁJMU ÚČASTNIT SE ZAŠLETE REGISTRAČNÍ MAIL NA: AIRSOFTBATTLES@CENTRUM.CZ MAIL MUSÍ OBSAHOVAT JMÉNO JEDNOTKY, POČET ČLENŮ, KTEŘÍ SE AKCE ZŮČASTNÍ, KOLIKA Z NICH JE POD 18 LET, JMÉNO VELITELE A TELEFONICKÝ KONTAKT NA NĚJ.

POTVRZENÝ EMAIL SE POVAŽUJE ZA ÚSPĚŠNOU REGISTRACI NA  AKCI!!!

 

ÚČASTNÍCI POD 18 LET POUZE S PÍSEMNÝM SOUHLASEM RODIČŮ (vzor naleznete na hlavní stránce v pravé části)!