KAPACITA AKCE NAPLNENA, REGISTRACE POZASTAVENY!!!

Vsem prihlasenym jednotkam, jak doufam, prisel potvrzujici email a uvidime se na miste. V pripade ze zmenite na svou ucast nazor mne vcas informujte, at vase místo mohou nahradit další zajemci. Za 10 dni na videnou!

29.3. - BASTOGNE

Datum: 29.3. 2014

Čas: 8.30 – 16.30

Místo srazu:  "Mejtko" u Milovic  50°15'6.492"N, 14°53'15.068"E

Vstup: 150 Kč

MAPA CELÉ HRACÍ PLOCHY ZDE

 

NEJEDNÁ SE O WWII AKCI, POUZE SE INSPIRUJEME HISTORICKÝMI REÁLIEMI. ÚČASTNIT SE TEDY MOHOU I MODERNÍ MASKOVACÍ VZORY!

 

V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO ZÁJMU ÚČASTNIT SE ZAŠLETE REGISTRAČNÍ MAIL NA AIRSOFTBATTLES@CENTRUM.CZ

 

MAIL MUSÍ OBSAHOVAT JMÉNO JEDNOTKY, POČET ČLENŮ, KTEŘÍ SE AKCE ZÚČASTNÍ, KOLIKA Z NICH JE POD 18 LET, JMÉNO VELITELE A TELEFONICKÝ KONTAKT NA NĚJ. POTVRZENÝ EMAIL SE POVAŽUJE ZA ÚSPĚŠNOU REGISTRACI NA  AKCI!!!

 

Historie:

Útok začal v 5:35 hodin ráno. Během prvního dne se německým jednotkám podařilo místy prorazit spojenecký odpor a postoupit, což umožnilo vytvořit německý klín až do hloubky 80 kilometrů.  Během rychlého postupu Němců však byla vytvořena obklíčená oblast Spojenců v oblasti strategické křižovatky cest v prostoru městečka  Bastogne Strategické místo bránilo ve vytvoření zásobovací trasy postupující 5. tankové armády a vázalo další útočné jednotky Němců….

 

Scénář:

    Ocitáme se v blízkosti obleženého města Bastogne. Oblast sestává z několika opěrných bodů, kde se drží obrana USA. Američané brání své pozice za každou cenu, ale postupně jsou zatlačováni zpět.  Jejich úkolem je vydržet do setměni alespoň v jedné z obranných linií a vyčkat na příchod posil. Úkoly Wermachtu jsou neméně optimistické. Postupně vymýtit opěrné body spojenců, prorazit všemi liniemi a obsadit štábní velistelství.

 

Maskáč:

Němci: Jakékoliv (i moderní, pouště,,,) německé maskovací vzory
USA: Jakékoliv (i moderní, pouště...) americké maskovací vzory

OSTATNI MASKOVACÍ VZORY (95ky, jehličí, Britové, Francouzi...)  BUDOU ROZDĚLENY PO JEDNOTKÁCH NA OBĚ STRANY A OBĚ STRANY SE BUDOU ROZLIŠOVAT BAREVNÝMI PÁSKAMI NA RUKÁVECH

 

Harmonogram:

8.55: Rychlý briefing u registrace

9.00: Přesun do prostoru. Američané vysílají malé zadržovací jednotky a buduji obranná opevnění v týlních pozicích.

9:30: Začátek hry. Američané mají za úkol udržet pokud možno všechny opěrné body, které má Wermacht za úkol získat. Každý opěrný bod je označen barevnou vlakou. Modrá barva patří USA, Německo má červenou. Pokud jedna strana obsadí opěrný bod, vyvěsí vlajku, která jí přináleží a druhou nechá na místě pro případ opětovného obsazení bodu nepřítelem.

13.00: Konec první fáze. Každá vyvěšená vlajka má hodnotu jednoho vítězného bodu. Strana mající většinu vyhrává dopolední část.

13:05: Američané ustupují do druhého pásma obrany a budují opěrné body. Na každý věší vlajku svojí strany a na místě nechávají i barvu protistrany.

13:30: Začíná druhá fáze, obě odpočaté strany se na sebe útočí s novou enegrií a vervou.

16:30: Konec druhé fáze. Každá vyvěšená vlajka má hodnotu jednoho vítězného bodu. Strana mající většinu vyhrává odpolední část.

 

Ostatní:

    Hráči jsou rozděleni do dvou teamů. Americké maskovací vzory a německé se automaticky řadí na své strany. Všichni ostatní budou rozděleni tak, aby došlo k vyvážení scénáře.

Každý hráč bude označen barevnou izolepou na rukáv pro rozlišení protistran.

 

MAXIMÁLNÍ KAPACITA JE 200 ÚČASTNÍKŮ!

 

V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO ZÁJMU ÚČASTNIT SE ZAŠLETE REGISTRAČNÍ MAIL NA: AIRSOFTBATTLES@CENTRUM.CZ MAIL MUSÍ OBSAHOVAT JMÉNO JEDNOTKY, POČET ČLENŮ, KTEŘÍ SE AKCE ZŮČASTNÍ, KOLIKA Z NICH JE POD 18 LET, JMÉNO VELITELE A TELEFONICKÝ KONTAKT NA NĚJ.

POTVRZENÝ EMAIL SE POVAŽUJE ZA ÚSPĚŠNOU REGISTRACI NA  AKCI!!!

 

ÚČASTNÍCI POD 18 LET POUZE S PÍSEMNÝM SOUHLASEM RODIČŮ (vzor naleznete na hlavní stránce v pravé části)!