24.5. - KHARKOV

REGISTRACE NA TUTO AKCI BUDE OTEVŘENA 20.4.

Datum: 24.5. 2014

Čas: 8.30 – 16.30

Místo srazu: Jižní část letiště Mimoň  50°36'47.873"N, 14°43'39.672"E

Vstup: 150 Kč

MAPA CELÉ HRACÍ PLOCHY ZDE

MÁME JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST ZAHRÁT SI V LEGENDÁRNÍM PROSTORU. PROSÍME DODRŽUJTE POKYNY K PŘÍJEZDU DO OBLASTI NA OBRÁZKU NÍŽE

Cesta do prostoru vede skrz Mimoňské letiště. Prosíme chovejte se zodpovědně. Jeďte pomalu a opatrně, rádi bychom v tomto unikátním prostoru pořádali akce i v dalších letech...

MAPA PŘÍJEZDOVÉ TRASY DO PROSTORU KE STAŽENÍ

NEJEDNÁ SE O WWII AKCI, POUZE SE INSPIRUJEME HISTORICKÝMI REÁLIEMI. ÚČASTNIT SE TEDY MOHOU I MODERNÍ MASKOVACÍ VZORY!

 

V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO ZÁJMU ÚČASTNIT SE ZAŠLETE REGISTRAČNÍ MAIL NA AIRSOFTBATTLES@CENTRUM.CZ

 

MAIL MUSÍ OBSAHOVAT JMÉNO JEDNOTKY, POČET ČLENŮ, KTEŘÍ SE AKCE ZÚČASTNÍ, KOLIKA Z NICH JE POD 18 LET, JMÉNO VELITELE A TELEFONICKÝ KONTAKT NA NĚJ. POTVRZENÝ EMAIL SE POVAŽUJE ZA ÚSPĚŠNOU REGISTRACI NA  AKCI!!!

ÚČASTNÍCI VĚKOVĚ POD 18 LET POUZE SE SOUHLASEM RODIČŮ (vzor naleznete na hlavní stránce v pravé části)

MAXIMÁLNÍ KAPACITA 200 HRÁČŮ

 

 

 

Cíle:

Ocitáme se upřostřed zuřícího konfliktu dvou nesmiřitelných velmoci, které na sebe vrhly nejmodernější vybavení v neuvěřitelném počtu s jediným cílem - porazit nepřítele jednou provždy. Město Kharkov se nechtěně stalo středem celého záměru Právě v jeho okolí zuřila nejkrvavěší bitva. Nyní máme možnost rozhodnout i my, jak celý konflikt dopadne.

Německá armáda se snaží za každou cenu prorazit obranné body. SSSR armáda se snaží prorazit a nepřátelkým útokem a vytvořit průlom, který vyvede armádu z patové situace.

 

Harmonogram:

8:50: rychlý briefing

9.00: přesun do prostoru. Wermacht přejde do obranných pozic. SSSR se shromáždí na vymezeném prostoru.

9:30: Začátek hry. Wermacht i SSSR má za úkol získat pro svou stranu co nejvíce opěrných bdů. Každý opěrný bod je označen barevnou vlakou. Modrá barva patří SSSR, Německo má Červenou. Pokud jedna strana obsadí opěrný bod, vyvěsí vlajku, která jí přináleží a druhou nechá na místě pro případ opětovného obsazení bodu nepřítelem.

13.00: Konec první fáze. Každá vyvěšená vlajka má hodnotu jednoho vítězného bodu. Strana mající většinu vyhrává dopolední část.

13:05: Wermacht ustupuje do pásma obrany a buduje opěrné body. Na každý věší vlajku svojí strany a na místě nechává i barvu protistrany. SSSR se srocuje u hranice prostoru..

13:30: SSSR začíná útok.

16:30: Konec druhé fáze. Každá vyvěšená vlajka má hodnotu jednoho vítězného bodu. Strana mající většinu vyhrává odpolední část.

 

Ostatní:

Hráči jsou rozděleni do dvou teamů. SSSR maskovací vzory a Německé se automaticky řadí na své strany. Všichni ostatní budou rozděleni pomocí barevných pásek tak,  aby došlo k vyvážení scénáře.

 

MAXIMÁLNÍ KAPACITA JE 200 HRÁČŮ

ÚČASTNÍCI VĚKOVĚ POD 18 LET POUZE SE SOUHLASEM RODIČŮ (vzor naleznete na hlavní stránce v pravé části)!