20.4. - FALKLANDY

REGISTRACE BUDE OTEVŘENA 20.3.!

 

Datum: 20.4. 2013

Čas: 8.30 – 16.30

Místo srazu: Mimoň, areál Nový Dvůr, 50°39'5.979"N, 14°47'50.820"E

Vstup: 150 Kč

MAPA CELÉ HRACÍ PLOCHY V PLNÉ KVALITĚ ZDE

Cíle:

V zátoce San Carlos se vylodila první vlna osvoboditelských vojsk Velké Británie. Jejich cílem jsou strategické body, které Argentinská armáda využívá pro svojí obranu. Jedná se o zásobovací, pozorovací, zdravotnická a palebná stanoviště nepřítele.

Argentinská armáda se snaží udržet své pozice za každou cenu, strategicky se stahuje.

Vojáci Velké Británie se snaží probojovat jednotlivými opěrnými body. Vyčistit oblast a probojovat se ke štábu Argentinské armády.

 

Harmonogram:

8.55 – rychlý briefing

9.00: přesun do prostoru. Argentinci přejdou do obranných pozic a zakopou se. U refreshe 1 se shromáždí vojáci Velké Británie.

9:30: Začátek hry. Argentinci mají za úkol udržet vyznačené opěrné body, které má Velká Británie za úkol získat. Každý opěrný bod je označen barevnou vlakou. Modrá barva patří Argentincům, Velká Británie má červenou. Pokud jedna strana obsadí opěrný bod, vyvěsí vlajku, která jí přináleží a druhou nechá na místě pro případ opětovného obsazení bodu nepřítelem. Obě strany smí bojovat pouze ve vymezené zóně 1!

13.00: Konec první fáze. Pokud do této doby Argentinci udrží alespoň jeden z opěrných bodů, Vyhrávají tuto fázi. V opačném případě připadá vítězství první části Velké Británii.

13:05: Argentinci ustupují do druhého pásma obrany a budují opěrné body. Velká Brritánie se srocuje u hranice 2 zóny.

13:30: Velká Británie začíná útok.

16:30: Konec akce. Pokud do této doby Argentinci udrží alespoň jeden z opěrných bodů, vyhrávají tuto fázi. V opačném případě připadá vítězství druhé části Velké Británii.

 

Ostatní:

Hráči jsou rozděleni do dvou teamů. Každý hráč bude označen barevnou izolepou na rukáv pro rozlišení protistran. Britské maskovací vzory jsou automaticky přiřazeny na stranu UK.

ÚČASTNÍCI VĚKOVĚ POD 18 LET POUZE SE SOUHLASEM RODIČŮ

MAXIMÁLNÍ KAPACITA JE 200 HRÁČŮ